У рамках Тижня безпеки до нашого ліцею завітав особливий гість — священик Василь Савчин, духівник молодіжної спільноти  "Метанойя" (УГКЦ).
Під час зустрічі з підлітками він говорив про духовну безпеку, важливість внутрішньої рівноваги, взаємоповаги та підтримки одне одного.
Діти мали можливість, поставивши запитання, поспілкуватися на теми, які їх найбільше хвилюють, а також отримати мудрі поради для щоденного життя.

Учора батьки учнів 8-А класу (класний керівник Тетяна ЙОСИПЧУК) мали нагоду поспілкуватися про духовне виховання дітей, зокрема, як його реалізувати. На зустріч завітав отець Роман Терлецький, медичний капелан, шеф-редактор журналів "Слово" та "Зернятко", автор книг "Вагітний тато",
"40 днів з Словом Божим",
"Моя Галілея", батько чотирьох чудових дітей, який зазначив, що ціннісні життєві орієнтири формуються саме через приклад батьків, учителів, наставників, через читання книг, що несуть глибокий зміст, вивчення традицій, звичаїв, релігійних та філософських учень, участь у благодійних і громадських ініціативах, через роздуми, молитву.
Людина, яка має духовні орієнтири, краще розуміє себе, свої потреби та взаємини з іншими. 
Після розмови з о.Романом, батьки обговорили важливі питання: про безпечний онлайн-простір, як діяти в разі підозри про вербування дитини злочинцями, як убезпечити підлітка, куди звертатися по допомогу.

Безпека наших учнів – пріоритет!
Упродовж тижня у ліцеї відбулися важливі профілактичні бесіди з учнями, які провели класні керівники спільно з інспекторами Служби Освітньої Безпеки. Головна тема – попередження злочинності та вербування ворожими агентами. Ліцеїстам доступно пояснили, як злочинці можуть маніпулювати людьми, залучати їх до незаконної діяльності чи використовувати для збору інформації. Особливу увагу звернули на небезпеку в соцмережах, де молодь найчастіше може потрапити на гачок шахраїв або стати жертвою маніпуляцій. Учнів навчили, як розпізнати такі загрози, куди звертатися у разі підозрілих ситуацій та як захистити себе і своїх близьких.
Також говорили про профілактику правопорушень серед підлітків – відповідальність за вчинки, наслідки порушення закону та важливість свідомого вибору життєвого шляху.
Для молодших школярів провели інтерактивні заняття про правила безпечної поведінки – як поводитися з незнайомцями, чому не можна розповідати особисту інформацію та як діяти в разі небезпечної ситуації.
Такі зустрічі допомагають формувати в учнів критичне мислення, правову обізнаність та відповідальність за власну безпеку. Дякуємо інспекторам СОБ за співпрацю та змістовну бесіду!

У переддень Дня безпечного інтернету був проведений виховний захід з елементами профорієнтації для учнів 9-х класів (класні керівники Наталія Маскович і Христина Мельниченко) та асистенткою Кафедри інженерії програмного забезпечення Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГУ Олександрою Царевою.
Метою заходу було не лише ознайомити з правилами безпечної поведінки в інтернеті, а й розвинути критичне мислення щодо інформації в мережі. 
Завдяки нестандартному формату заходу (інтерактивна бесіда з практичним завданням та міні-вікториною) учні не лише поглибили знання з інтернет-безпеки, а й вдосконалили практичні навики безпечного поводження в мережі. Найбільш активні отримали приз: брелок з емблемою університету.

6 лютого - Всесвітній день без мобільного телефону. У 6-Г класі (класний керівник Мар'яна ДЕХТЯР) цей день пройшов дуже цікаво. Діти, відмовившись від мобільних телефонів, мали чудову можливість більше взаємодіяти у реальному світі. Разом грали у різноманітні ігри, малювали, спілкувалися і просто проводили весело час разом.

Вже стало доброю традицією у нашому 8-В класі (класний керівник Галина Показацька) проводити день без мобільного телефону.
І сьогодні, у Всесвітній день без мобільного телефону, ми прийшли на уроки без телефонів.
Вкотре переконалися, що на перервах можна цікаво провести час і без телефонів.

На уроках української літератури учні 7-их класів ознайомилися з  психологічною повістю Оксани Радушинської "Метелики в крижаних панцирах". Це історія про боротьбу за право на щастя    та повагу, про важливість людяності та підтримки. Твір надихає на боротьбу за свої мрії та права. Діти підготували цікаві  виступи про запобігання булінгу  за темою "Мова ненависті: як запобігти".

Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)

Останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного. Тому інспектор Служби Освітньої Безпеки Христина Михальчук та класний керівник Тетяна Равська провели бесіду з учнями 7-В класу на тему "Профілактика булінгу серед підлітків".

В рамках проведення декади правовиховної роботи у 5-А класі (класний керівник (Лілія ГЛІБЧУК) відбулася зустріч з інспектором Служби освітньої безпеки Христиною МИХАЛЬЧУК. Обговорено питання булінгу та відповідальності учнів за свої вчинки. Ліцеїсти взяли активну участь у обговоренні теми, а також зрозуміли, що потрібно в шкільному колективі допомагати один одному та жити дружно.

19 листопада у 9-В класі (класний керівник Наталія МАСКОВИЧ) проведений інформаційно-просвітницький виховний захід "Профілактика вживання  психоактивних речовин серед молоді". Учні підготували повідомлення, мініпроєкти про вплив шкідливих речовин на організм підлітка, аналізували і робили висновки. Велика подяка вчителю основ здоров'я Вікторії КЛЕБАН за допомогу в організації цікавого заходу і надання корисної інформації.