Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 163
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Просвітницькі та профілактичні заходи

20.10.2021 року соціальним педагогом було проведено інтерактивне заняття для педагогів на тему: «Форми профілактичної роботи, спрямовані на попередження насильства серед дітей». Заняття було спрямоване на формування уявлення про методи та способи вирішення проблем насильства між дітьми.

22.10.2021 року було проведено інтерактивне заняття для педагогів на тему: «Психічне здоров’я і благополуччя учасників освітнього процесу». Заняття було спрямоване на формування ціннісного ставлення до психічного здоров’я і мотивації до збереження психічного здоров’я як необхідної складової життєдіяльності людини.

28 жовтня 2021 року на базі Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради (директор О.Борович) відбувся семінар-практикум для практичних психологів ЗЗСО «Розвиток емоційної сфери підлітків засобами творчого самовираження».

У теоретичній частині семінару-практикуму учасники розглядали питання загальних тенденцій вікових змін емоційної сфери підлітків, актуалізували свої знання про особливості підліткового віку, аналізували вплив різних чинників на порушення емоційної сфери дитини. У практичному блоці практичні психологи ознайомились з техніками творчого самовираження, що спрямовані на допомогу дітям і підліткам, які проживають негативні емоційні стани. Практичний психолог закладу Надія Пасічняк продемонструвала практичні вправи щодо розвитку емоційного інтелекту, дослідження власних емоцій та особливостей емоційної сфери, пошуку ресурсного стану (техніки «Карта емоцій», «Подарунок в моєму житті», «Каракулі», «Яка я людина?»), які можна використовувати в індивідуальній та груповій роботі з учнями. Підсумувала роботу семінару-практикуму методист Центру психологічної служби Вікторія Бурдіна.

Семінар-практикум дав можливість практичним психологам оволодіти сучасними техніками розвитку емоційної грамотності. Дані техніки допоможуть підліткам активно розвиватись, відповідати вимогам сучасного суспільства, не втрачаючи власної індивідуальності.

Практичним  психологом та соціальним педагогом  30.09.2021р. проведено профілактичну гру «Коло безпеки» для учнів 7-В класу з метою формування знань щодо поняття насильства , булінгу , форм та методів його попередження і подолання.

Без повноцінної адаптації немає внутрішньої рівноваги особистості, впевненості у завтрашньому дні.

З цією метою соціально - психологічна служба провела розвивальні заняття для учнів перших класів , під час яких розвивали внутрішньо групові контакти , створювали позитивний емоційний настрій та сприяли розкриттю кожної особистості.

Пошук
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Корисні посилання