38 річниця Чорнобильської катастрофи.

Кожного року 26 квітня світ згадує Чорнобильську трагедію, яка стала найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.
В пам'ять про цю трагічну сторінку нашої історії учнівське самоврядування ліцею провело акцію під гаслом "МИ ПАМ'ЯТАЄМО".

Кольоровий тиждень позитиву. День білий.

Кольоровий тиждень. День зелений.

Кольоровий тиждень позитиву. День жовтий.

Кольоровий тиждень позитиву. День синій.

Кольоровий тиждень позитиву. День червоний.

Сьогодні, в Міжнародний день щастя, в нашому ліцеї завершилась VІІІ Всеукраїнська акція "Happy Мяу для Мурчика", ініційована учнівським самоврядуванням. Завдяки спільним зусиллям усіх небайдужих здобувачів освіти трішки щасливішими стали бездомні звірята. Це не перша наша благодійна акція для БО «Дім Сірка» м.Івано-Франківськ . Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Завершилася акція "Шкільний ленд-ліз", ініційована міською Радою учнівського самоврядування If_mrus спільно з ГО "СПІЛКА ВОЛОНТЕРІВ ПРИКАРПАТТЯ" . Метою акції був збір та передача необхідних речей для військових. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за активну участь.
Разом до перемоги

"У любові багато облич. Зболених, усміхнених, люблячих, вдячних, войовничих, сильних. Часом здається, що вона зневірилась у людстві та пішла. Аж раптом вона повертається - і заліковує рани. Любов єднає. І дарує сили боротися."
Сьогодні, в День єднання, в ліцеї завершилася акція "Валентинка для захисника", адже так важливо в непростий для нас час вміти казати теплі слова любові та підтримки, знаходити та дарувати іншим причини для радості.

День святого Валентина

Для когось День святого Валентина – це романтичне свято тільки для двох, а для когось – прекрасний привід поспілкуватися у колі друзів та розповісти всьому світу про свою любов.
Як зробити в ліцеї незабутнє свято для юних романтиків? Одна з найулюбленіших активностей у цей день – "Пошта Святого Валентина". Учні всіх класів упродовж святкового дня підписували листи та валентинки для своїх обранців, друзів, вчителів, а наприкінці уроків представники учнівського самоврядування переглянули святкову пошту та вручили адресатам їхні листівки. 
Також в ліцеї проходить акція "Валентинка для захисників", але про неї згодом.

Учнівське самоврядування Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради вітає усіх з Різдвом Христовим і прийдешнім Новим Роком!

Сьогодні представники учнівського самоврядування провели виховний захід для учнів початкової школи до Дня пам'яті мільйонів українців, вбитих Голодомором під гаслом "МИ ПАМ'ЯТАЄМО..."

"Хто, як не ми? Ми - молодь"

Сьогодні відбувся благодійний ярмарок «Хто як не ми? Ми – молодь», організований Міською Радою учнівського самоврядування. Дякуємо всім, хто долучився до організації, щоб наш ліцей теж взяв участь: хто виробами своїми руками, хто випічкою, а хто просто коштами... Усі зібрані кошти будуть перераховані у штаб "Рух опору та допомоги", організований ГО "Франківський драмтеатр". Підсумок цього заходу буде висвітлено на сторінці Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Разом до перемоги

Виставка осінніх композицій "Дивовижні барви осені"

Справжнє свято вчителям влаштували представники учнівського самоврядування: всі уроки в початковій школі в п'ятницю проводили саме вони. Гідна зміна підростає. Далі буде...

Сьогодні відбулися перші збори учнівського самоврядування ліцею в цьому навчальному році. Обрали нових членів УС "КрЕаТиВ", обговорили плани на майбутнє.  Далі буде...