ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ЛІЦЕЇ У 22-23 Н.Р.

ФОТОЗВІТ

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗИМИ В УМОВАХ ВІЙНИ

РАДІАЦІЙНА АВАРІЯ НА АЕС

ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ СТАЛИ ЗАРУЧНИКОМ ТЕРОРИСТА?

ДІЇ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТА, СХОЖОГО НА ВИБУХОВИЙ ПРИСТРІЙ

ДОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ДО НАСЕЛЕННЯ "УВАГА ВСІМ"

ЩО РОБИТИ У ВИПАДКУ ХІМІЧНОЇ АТАКИ ЧИ АВАРІЇ НА ХІМІЧНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ?

ЯДЕРНИЙ ВИБУХ

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

БРОШУРА. ПРОГУЛЯНКА З ПАТРОНОМ. Яскрава брошура містить завдання від Пса Патрона на кожному розвороті для запам’ятовування правил безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами.

ЯК НАВЧИТИ ДІТЕЙ МІННОЇ БЕЗПЕКИ? Поради, навчальні відео, комікси та брошури для дітей різного віку. Матеріали стануть у пригоді вчителям для планування уроків з мінної безпеки. А також батькам, щоб розповісти своїй дитині про правила поведінки з небезпечними предметами.

ГРА ВІД КОМАНДИ ІНФОРСІВ. Гра за мотивами сюжетів суперкоманди проти мін у форматі онлайн-квесту. Гравцям потрібно виконувати завдання від команди та позначати правильні відповіді на екрані. На кожну відповідь дається 3 спроби.

УРОК З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ СТАРШИХ ШКОЛЯРІВ. Короткий онлайн-урок, на якому підлітки дізнаються все про вибухонебезпечні предмети, попереджувальні знаки та правила безпечної поведінки. 

ПОСІБНИК ДЛЯ ОСВІТЯН. ЯК РОЗПОВІДАТИ ШКОЛЯРАМ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ. Посібник для педагогів, що допоможе спланувати уроки мінної безпеки. Він містить плани-конспекти уроків, поради щодо проведення занять у різних форматах і додаткові ресурси для вчителів.

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВОЄННОГО ХАРАКТЕРУ

ЗРАЗКИ ОПОВІЩЕНЬ ПРО ЗАГРОЗУ

 

ПАМ'ЯТКА ЩОДО ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ (ПОРЯДКУ ДІЙ) НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПІДОЗРІЛОГО  ОБ'ЄКТА, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПРЕДМЕТА

АБЕТКА БЕЗПЕКИ