ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 19

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Гната Хоткевича, 56, м. Івано-Франківськ, 76002, тел./факс 0 (342) 75-52-15,

е-mail: if_zw19@ukr.net  Код ЄДРПОУ 20559206

________________________________________________________________________________

 

НАКАЗ 

 

 

Від  06.03.2018                                                                            №   51

 

Про прозорість та відкритість

діяльності школи

 

 

 

На виконання рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 01.03.2018 року №215 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська», наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 05.03.2018 року № 205 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська»,  з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладу, попередження зловживань службовим становищем працівниками школи

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Заборонити збір готівкових коштів працівниками закладу з батьків здобувачів освіти для забезпечення видатків на їх утримання.

2. Заборонити педагогам надавати додаткові освітні послуги, які не передбачені чинним законодавством, у приміщеннях  закладу.

3. Класним керівникам провести відповідну роз’яснювальну роботу з головами батьківських комітетів та батьками здобувачів освіти щодо заборони примусового стягнення коштів у вигляді благодійних внесків.

4. Рекомендувати головам батьківського комітету, піклувальної ради закладу вести чіткий облік надходження коштів та здійснювати контроль за їх використанням відповідно до законодавства.

5. Висвітлювати  на сайті закладу звіт про обіг бюджетни хкоштів, надходження і використання коштів, отриманих із інших джерел (щомісячно)

6. Даний наказ довести до відома всіх працівників під особистий підпис та оприлюднити на сайті школи.

7.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор  школи                                                                          М.Білоокий