У рамках декади філологічних наук одинадцятикласники провели квест «Мовний рубікон» між учнями 7-А,Б,В (учитель української мови та літератури Олександра ЮЗИШИН). Було цікаво, жваво і весело.
Учні 11 класу самостійно підшукували завдання, малювали плакати, пояснювали правила змагань, відчули відповідальність перед молодшими ліцеїстами. Усі учасники отримали купу емоцій, а найбільше сподобалася командна робота. |