Вітаємо наших дизайнерів та моделей, які вийшли в фінал та стали переможцями І етапу обласного фестивалю-конкурсу "Стильний папір": Лілію КАРПІНЕЦЬ, Катерину ДЕМ'ЯН (6-А клас, класний керівник Вікторія ОКСЕНИЧ), Яну МЕЛЬНИЧУК, Софію ГЛУХОВЕЦЬКА (8-А клас, класний керівник Христина МЕЛЬНИЧЕНКО). Дякуємо організаторам:
Івано-Франківський обласний центр науково-технічної творчості ,
НН Інститут мистецтв. Прикарпатський національний університет .
Дефіле моделей в паперових сукнях, незвичайні ідеї та композиційні рішення, приємна атмосфера, віртуозна гра на музичних інструментах студентів університету - саме так проходив фінал обласного фестивалю-конкурсу "Стильний папір".
![](/anovynu22/photo_2024-02-15_11-29-41.jpg) ![](/anovynu22/photo_2024-02-15_11-29-37.jpg) |