Щодня ми дякуємо нашим безстрашним і незламним героям! Коли прокидаємося, шлемо подумки слова вдячності, коли лягаємо спати, у молитві благаємо Бога захисти кожного воїна! Спасибі, що захищаєте нашу країну, наші домівки, наше дитинство! Це безцінно! Нехай листи вдячності, малюнки, які обов'язково Вам передадуть, стануть цілющим ковтком для душі! З Днем Збройних сил України!
З повагою учні 7-А класу (класний керівник Тетяна ЙОСИПЧУК). |