13:13
Профорієнтація

До уваги ліцеїстів 9, 10, 11 класів!      Прикарпатський Національний Університет Імені Василя Стефаника  запрошує відвідати День відкритих дверей онлайн 8 квітня (субота) об 11:00 год в рамках проєкту "Університет для учнів".
Дізнайтеся ВСЕ про вступ-2023 до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!
Які умови вступу? Що потрібно здавати? Які особливості навчання? Які є освітні можливості і додаткові переваги? Скільки коштуватиме навчання? Як навчатися в університеті безкоштовно? Як на платній формі мати грошову стипендію від європейських фондів? Як після закінчення отримати не один, а одночасно два дипломи – український і диплом країни ЄС? Які закордонні стажування чекають на вас? Чому Прикарпатський – лідер серед університетів регіону? 
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує цьогорічних випускників!
Зустріч відбудеться онлайн 8 квітня (субота) 2023 року об 11:00.
Підключення за покликанням https://us02web.zoom.us/j/85945987751?pwd=Y0hUVTVBbHcvbGVUeG9ORTRKbWJ2UT09
Meeting ID: 85945987751
Passcode: dG.dv#b2
Що у програмі?
Спочатку вас зустріне ректор. Після цього покрокову інструкцію з детальною інфографікою щодо всіх деталей вступу-2023 отримаєте від відповідального секретаря Приймальної комісії.
А потім, аби витрачати час лише на конкретну інформацію, яка стосується особисто кожного з вас, запрошуємо під’єднатися до персональних кабінетів інститутів та факультетів, які ви обрали (покликання на чат буде у чаті). Там відбудеться предметне живе спілкування у форматі запитань-відповідей.
Там на вас також чекатимуть студенти, які поділяться власним досвідом вступу і навчання у ПНУ.
Тож 8 квітня 2023 року скористайтеся можливістю деталізувати всю інформацію про спеціальності та освітні програми; матеріально-технічне забезпечення; можливості для студентів та дозвілля.
Що ще? Поради і лайфхаки, як написати мотиваційний лист на відмінно. Чекаємо на всіх, хто планує вступати у 2023-му році, отримати вищу освіту, нові компетентності, можливості для кар’єрного зростання та особистісного вдосконалення!
https://pnu.edu.ua/blog/2023/04/03/45969/  - сайт ПНУ імені Василя Стефаника
https://www.facebook.com/PNUVS - ФБ ПНУ імені Василя 

Переглядів: 83 | Додав: oleg_berlin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Name *:
Email:
Subscription:1
Code *: