12:18 Тиждень інформатики | |
Учителі даного предмета провели ряд цікавих заходів та уроків, на яких вдало поєднували ігрові та навчальні моменти, показували значущість і роль інформатики в сучасному світі. Учениці 5-Б класу Компанець А., Івасишин А., Вінтоняк В. під керівництвом Ільчук Т.М. взяли участь в обласному проекті
Meet-and-Code «Scratch-вибух» та в другому турі вибороли перемогу.
Учні 9-х класів взяли участь у грі «Щасливий біт», яку підготувала вчитель Слюсар О.В. Школярі вправно працювали у двох командах, виконували завдання на знання пристроїв комп’ютера, службового програмного забезпечення, операційної системи.
П’ятикласники під час турніру «Веселі інформатики» активно виконували різноманітні завдання на логічне мислення, демонстрували знання з комп’ютерної грамотності, роботи у певних програмах. Учитель Ільчук Т.М. спрямувала роботу учнів як на реалізацію теоретичних знань, так і практичних навичок.
Берлін О.С. провів з учнями 8-х класів інтелектуальну гру «Цікава інформатика». Кращі знавці даного предмета виконували завдання різного рівня складності. Переможцем стала учениця 8-А класу Романюк Олександра.
У 3-В класі відбувся урок-практикум з виготовлення лепбуків, які розмістили у фойє перед актовою залою.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |