Незвичайні пригоди, різноманітні дива, фантастичні персонажі, неймовірні емоції - це саме те, що полюбляють діти. Сьогодні учні 6-х класів на уроці зарубіжної літератури (учитель Мар'яна ДЕХТЯР) провели захопливу вікторину "Пригоди і фантастика". Цікаві завдання, інтерактивні вправи допомогли учням перенестись у фантастичний світ пригод. Вони змогли відкрити для себе багато нового, незвіданого та цікавого.
![](/anovynu21/photo_2023-11-24_13-29-06.jpg) |